Shitet apartament 2+1+2 te rruga “Fortuzi” afer “M, Tirana

Numri References
RF732479
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr, "Fortuzi"
Titulli
Shitet apartament 2+1+2 te rruga “Fortuzi” afer “M
Çmimi m/2
€ 850
Siperfaqa
114 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
6
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1+2 te rruga “Fortuzi” afer “Ministrise se Drejtesise”

Shitet apartament me siperfaqe 114 m2 I organizuar ne dy dhoma gjumi nje ambjent ndenije ,nje aneks gatimi, dy tualete ku njeri eshte me ndricim natyral dhe dy ballkone . Apartamenti ndodhet ne katin e VI banim ten je pallati te ri 12-katesh. Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie .Cmimi 850 euro /m2
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 3882 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rr, "Fortuzi") via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto