Quantcast

Shitet apartament 2+1+3 poste parkimi ne Komune te, Qera

€ 115.000,00
 • 2122 m
Numri References
RF120556
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0694020500
Titulli
Shitet apartament 2+1+3 poste parkimi ne Komune te
Prona ne
Qera
Siperfaqa
122 m
Siperfaqa totale
122 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet me cmim okazion apartament 2+1+2 tualete me tre poste parkimi ne Komune te Parisit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe nje verande prej 30m2 qe mund te kthehet ne nje dhome te trete. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ne cmim jane te perfshire dhe tre poste parkimi, dy nga te cilet jane te mbyllur. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 19 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto