Quantcast

Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, Shitje

€ 53.000,00
 • 172 m
Numri References
RF105224
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Laprak
Kontakt
0676959726
Titulli
Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, i arreduar, ne Laprake me hipoteke! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe me mobilim te ri. Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyra. Per me teper kontaktoni Migenen ne numrin 0676959726
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 386 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Laprak) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto