Quantcast

Shitet | Apartament 2+1,72 m2, 65500 euro,, Shitje

€ 65.500,00
 • 172 m
Numri References
RF105600
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Irfan Tomini
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Apartament 2+1,72 m2, 65500 euro,
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1,72 m2, 65500 euro, i arreduar, prane Hotel Diplomat me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne rrugen Irfan Tomini ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Aprtamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te preferuar. I pajisur me dokumentacion te rregull hipotekor dhe shitet i arreduar. Per me shume info kontaktoni Aniten 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 249 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Irfan Tomini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto