Quantcast

Shitet | apartament 2+1, 72m2, 57600 euro , Shitje

€ 57.600,00
 • 172 m
Numri References
RF898794
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kongresi i Manastirit
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | apartament 2+1, 72m2, 57600 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 2+1, 72m2, 57600 euro me hipoteke tek rruga Kongresi i Manastirit. I organizuar ne nje sallon i bollshem + aneks, dy dhoma gjumi, nje korridor shperndares, nje tualet dhe nje ballkon .Apartamenti ndodhet prane spitalit te Pediatris ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Shitet pjeserisht i arreduar! Per ta vizitar Aniten +355693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 216 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kongresi i Manastirit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto