Quantcast

Shitet apartament 2+1 89m2 Xhamllik !, Shitje

€ 70.000,00
 • 189 m
Numri References
RF884015
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Xhamlliku
Kontakt
0693421881
Titulli
Shitet apartament 2+1 89m2 Xhamllik !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
89 m
Siperfaqa totale
89 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 89m2 te Oxhaku 70000 euro! Apartamenti ndodhet ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane pallateve te Fratarit tek zona e Oxhakut dhe ka nje hapesire prej 89m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e tete, jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor, ka orientim lindje - perendim dhe ndricim te mire natyral. Punime shume cilesore, totalisht i restuauruar. Per nje vizite ne prone kontaktoni;Eriksen-0693421881
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 95 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Xhamlliku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto