Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 94 m2, 79000 euro te Ali, Shitje

€ .790.00 ,00
 • 194 m
Numri References
RF960014
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
te Ali Demi
Kontakt
355695436393
Titulli
Shitet | Apartament 2+1, 94 m2, 79000 euro te Ali
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
94 m
Siperfaqa totale
94 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 94 m2, 79000 euro te Ali Demi me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka drejtim juglindje , me ndricim natyral . Punimet e pallatit jane shume cilesore dhe zona i ka te gjitha facilitet. Per nje vizite ne prone kontaktoni +355695436393
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 263 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, te Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto