Quantcast

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500euro, Shitje

€ 52.500,00
 • 61 m
Numri References
RF598034
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PORCELAN
Kontakt
0683212245
Titulli
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
61 m
Siperfaqa totale
61 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar ne Porcelan 52500 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6katesh afer shkolles A.Z. Cajupi. Ka nje hapesire prej 61m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 155 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PORCELAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto