Quantcast

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 65m2 te Vasil Sh, Shitje

€ 68.000,00
 • 165 m
Numri References
RF108090
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0695348036
Titulli
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 65m2 te Vasil Sh
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 65m2 te Vasil Shanto 68 000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues . Ka nje hapesire prej 65 m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Preferohen bleres me cash, por shitet edhe me kredi. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim te mire natyral. . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Bleonen 0695348036
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 316 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto