Quantcast

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 97m2, 53000 , Shitje

€ 53.000,00
 • 297 m
Numri References
RF777306
Lokaliteti
Adresa
Fresk
Kontakt
0694672955
Titulli
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 97m2, 53000
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
97 m
Siperfaqa totale
97 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 97m2, 53000 euro ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes me ajer te paster. Ndodhet ne katine dyte te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon +kuzhine,dy dhoma gjumi, nje koridor shperndares, nje ballkone dhe dy tualete. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 119 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Fresk) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto