Quantcast

Shitet apartament 2+1 me nje hapesire optimale, Shitje

€ 60.000,00
 • 194 m
Numri References
RF166403
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Dritan Hoxha
Kontakt
00355694446329
Titulli
Shitet apartament 2+1 me nje hapesire optimale
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
94 m
Siperfaqa totale
94 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2000
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tete, ne pallatet Hawai,kulla 3.
Ai disponon 2 dhoma gjumi, sallon ndejtje i bollshëm, korridor, ballkon dhe tualet.
Orientimi i apartamentit është Lndje.
Ka një sipërfaqe prej 94 m2.
Cmimi eshte 60 000 Euro i padiskutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1779 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Dritan Hoxha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto