Quantcast

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande, Shitje

€ 85.000,00
 • 2125 m
Numri References
RF694230
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Sarandë
Adresa
Rruga Lefter Talo
Kontakt
00355699238033
Titulli
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
4
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2010
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen Lefter Talo ne Sarande,ndodhet ne nje zone shume te mire prane qendres.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re dhe cilesore,disponon certifikate pronesie.Ka nje siperfaqe totale 125 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,2 ballkone dhe 2 tualete.Na kontaktoni per me shume informacione
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 116 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Lefter Talo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto