SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES, Shitje, Durres

€ 60.000
 • 180 m
Numri References
RF182017
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Durres
Qyteti
Durres
Adresa
Durres afer portit
Kontakt
0699947554
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 800
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2012
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 ne Durres me nje siperfaqe prej 80 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati ne proces hipotekimi, jepet garanci.
Eshte i pajisur me ashensore.
I ndodhur ne nje nga katet me te larte te pallatit dhe i pasur me 1 ballkon
apartamenti ofron pamje te qarte te detit.

Cmim okazion 60000 euro!!!
Kontaktoni ne 0699947554..... Ju mirepresim!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 948 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Durres, Durres, Durres afer portit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto