Quantcast

Shitet apartament 2+1 ne Fresk !, Shitje

€ 45.000,00
 • 163 m
Numri References
RF170668
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
FRESK
Kontakt
0694050035
Titulli
Shitet apartament 2+1 ne Fresk !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
63 m
Siperfaqa totale
71 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 ne Fresk!
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte i vetmi apartament ne kat. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje depo. Vendodhja e apartamentit eshte prane rruges kryesore gje qe i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme. Prona eshte ne proces hipotekimi
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 105 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, FRESK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto