Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE

Lek 4.600.000,00
Numri References
RF132081
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
NE RRUGE KRYESORE (PALLAT I SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI)
Kontakt
0689014553
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE
Siperfaqa totale
70 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGE KRYESORE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR PARA DY VJETESH. FASADA E PALLATIT ESHTE SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI. HYRJA ESHTE SHTRUAR E GJITHA ME PLLAKA CILESORE; I JANE VENDOSUR DYER DHE DRITARE TE REJA; I ESHTE RIBERE RRJET I RI ELEKTRIK; I ESHTE VENDOSUR DEPOZITE 1000 LITROSHE ME POMPE UJI BRENDA NE TUALET; I ESHTE VENDOSUR DERE E BLINDUAR. APARTAMENTI KA SALLON+GUZHINE, 2 DHOMA GJUMI TE BOLLSHME, 1 TUALET SI DHE NJE DEPO. SHITET 4.6 MILJON LEKE TE REJA (çmim pak i diskutueshem por qe justifikon me se miri cilesine e apartamentit). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5586 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, NE RRUGE KRYESORE (PALLAT I SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto