Quantcast

Shitet apartament 2+1 ne Tirane, Shitje

€ 106.250,00
 • 185 m
Numri References
RF929320
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0685050120
Titulli
Shitet apartament 2+1 ne Tirane
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.250,00
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
85 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2012
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 prane MInistris se Mjedisit ne Tirane.
Apartamenti eshte i organizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ka orjentin nga veriu,ka punime shume cilesore dhe eshte i paisur me hipoteke.
Per me shume info kontaktoni ne +355685050120
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1329 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto