Quantcast

Shitet Apartament 2+1 , Shitje

€ 75.000,00
 • 175 m
Numri References
RF766010
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Kavajës,afër Policisë Bashkiake!
Kontakt
355696472212
Titulli
Shitet Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
{|al|}Shitet Apartament 2+1
Rruga e Kavajës,afër Policisë Bashkiake!
Sipërfaqe totale prej 75m².

Apartamenti ndodhet në katin e II-të një pallati ekzistues.
Përbëhet nga dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo me dritare dhe 2 balkone.

Disponon certifikatë pronësie + Hipotekë.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 750 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajës,afër Policisë Bashkiake!) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto