Quantcast

Shitet apartament 2+1, Shitje

€ 57.000,00
 • 1113 m
Numri References
RF129967
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
RRUGA DALIP TOPI
Kontakt
0692060460
Titulli
Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
113 m
Siperfaqa totale
113 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen “Dalip Topi”, ne zonen midis Shkozes dhe Freskut. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 dhe ndodhet ne katin I te nje prej godinave te kompleksit rezidencial “ Lorena”. Hapesira eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem me ambjent gatimi te perfshire, dy dhoma fjetje, 1 tualet dhe 3 ballkone te bollshem.

• Sipërfaqe-113 m2
• Hapësira- 2+1
• Kati-1 (Kati i dyte banim, poshte ndodhet nje kat me njesi biznesi dhe nje kat banim qe uqhet kati 0)
• Ashensor-Po
• Cmimi- 57000 Euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 590 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA DALIP TOPI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto