Quantcast

Shitet apartament 2+1 , Shitje

€ 57.000,00
 • 1103 m
Numri References
RF115734
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Thesarit, zona e Freskut
Kontakt
0692060460
Titulli
Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
103 m
Siperfaqa totale
103 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Fresku. Apartamenti eshte I perfunduar dhe I banuar aktualisht. Hapesira eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem me ambjent gatimi te perfshire, dy dhoma fjetje, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem.

Karakteristika te aprtamentit:

1.Siperfaqe-103 m2
2.Hapesira- 2+1
3.Kati-5 banim
4.Ashensor-Po
5.Cmimi- 57000 Euro
6.Hipoteka- PO

Per me shume info telefononi ne: +355 69 2060 460

Cel. : 0692060460
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 387 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Thesarit, zona e Freskut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto