Quantcast

Shitet apartament 2+1 , Shitje

€ 60.000,00
 • 120 m
Numri References
RF198214
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Dalip Topi, Shkoze- Dajt
Kontakt
0692060460
Titulli
Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 në Shkozë, Dajt. Apartamenti ka një hapësirë të organizuar në sallon ndjenje me ambjent gatimi të përfshirë, 1 dhomë gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone të bollshëm. I gatshëm për banim.
Karakteristikat e apartamentit:
• Sipërfaqe-120 m2
• Hapësira- 2+1
• Kati-1
• Ashensor-Po
• Cmimi- 60000 Euro
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 438 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Dalip Topi, Shkoze- Dajt) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto