Shitet Apartament 2+1 , Shitje

€ 110.000,00
 • 1103 m
Numri References
RF119680
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
"Myslym Shyri,përballë Drejtorisë Së Shërbimit të Tatimpaguesve.
Kontakt
355696472212
Titulli
Shitet Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
103 m
Siperfaqa totale
103 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
{|al|}SHITET Apartament 2+1
Zona: "Myslym Shyri,përballë Drejtorisë Së Shërbimit të Tatimpaguesve.
Sipërfaqe totale prej 103m².

Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të me ashensor.
Përbëhet nga dhomë ndenje dhe kuzhinë,2 dhoma gjumi,1 banjo me dritare,si dhe 2 ballkone.
Disponon dokumenta të rregullta,me Hipotekë!

Cmimi 110.000€

Për më shumë informacione na kontaktoni në :
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 486 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, "Myslym Shyri,përballë Drejtorisë Së Shërbimit të Tatimpaguesve.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto