SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BLV.GJERGJ FISHTA !, Shitje

€ 110.000,00
 • 2100 m
Numri References
RF186522
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Blv.Gjergj Fishta
Kontakt
0694050023
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BLV.GJERGJ FISHTA !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
118 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Kryeqytetit.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati 8 katesh dhe eshte i pajisur me ashensor.
Organizohet kendshem nga nje korridor i bollshem i cili ben shperndarjen ne dhoma,nje kuzhine te vecuar me dritare,dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte e rimobiluar se fundmi dhe shitet e mobiluar. Disponon dokumenta te rregullta pronesie.
Per me shume ju ftojme per nje vizite ne prone!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 173 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Blv.Gjergj Fishta ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto