SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT !, Shitje

€ 135.000,00
 • 180 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kodra e Diellit 2
Kontakt
0694050023
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2006
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament i organizur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe1 tualet.
Vendodhja e apartamentit mundeson nje jete mjaft komode mes ajrit, qetesise dhe pastertise se rezidences "Kodra e Diellit 2".
Apartamenti eshte i arreduar kendshem. Shtrimi i ambienteve eshte i bere me parkete druri teper cilesor.
Zona eshte me infrastrukture te rregullt dhe adminstrim te dedikuar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 243 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Kodra e Diellit 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto