Quantcast

SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN, Shitje

Lek 56.000.000,00
 • 116 m
Numri References
RF299583
Lokaliteti
Adresa
lagja gafurre muco
Kontakt
0697022839
Titulli
SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
Lek 56.000.000,00
Siperfaqa
116 m
Siperfaqa totale
116 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
1985
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1, në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa e Apartamentit është 116.3 m² e organizuar në: 3 dhoma gjumi, kuzhinë, +2 ballkon dhe tualet, ndodhet në katin e 4-të,shitet i mobiluarë. Shitet me çmimin prej 56 00 00 lekë/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 123 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (lagja gafurre muco) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto