Quantcast

Shitet Apartament 3+1 ne qender Qytetit ,Lezhe, Shitje

€ 75.500,00
 • 130 m
Numri References
RF179657
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Lezhes
Shteti Level 2
Lezhë
Adresa
Lezhe, lagjia Beslidhja
Kontakt
00355697503297
Titulli
Shitet Apartament 3+1 ne qender Qytetit ,Lezhe
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 00,00
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet super apartament 3+1 i mobiluar . Apartamenti ne fjale ndodhet ne ne kati e 5 te banimit te nje pallati ne Lagjen Beslidhja ne afersi te Katedrales ne qender te qytetit Lezhe. Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenje me oxhak ,dhome gatimi dhe ngrenie,3 dhoma gjumi , dhe 2 banjo. Apartamenti eshte i pajisur me panele diellore per ujin e grohte. Kjo prone eshte e gjitha e mobiluar dhe e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Per informacione me te hollesishme dhe per nje vizote ne prone kontaktoni;
Gentjan Marku
Cel:+355697503297 (Whats app dhe viber)
Mail: [email protected]
Facebook: Lezha Real Estate
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 132 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Lezhes, Lezhë, Lezhe, lagjia Beslidhja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto