Quantcast

Shitet apartament 3+1 tek rruga "Muhamet Deli, Shitje

€ 85.000,00
 • 1156 m
Numri References
RF190151
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Muhamet Deliu
Kontakt
0698669606
Titulli
Shitet apartament 3+1 tek rruga "Muhamet Deli
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550,00
Siperfaqa
156 m
Siperfaqa totale
156 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 tek rruga "Muhamet Deliu", Dajt
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 156m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon I madh rreth e për qark banesës. Ndodhet në katin e V-të të një pallati te ri. Veshjet e brëndshme të banesës mund të zgjidhen sipas dëshirës së klientitdhe janë të përfshira në cmim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 550 euro/m2
Cmimi 85000 euro.

https://www.eliteproperties.al/property/2975/shitet-apartament-3-1-tek-rruga-muhamet-deliu-dajt?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 541 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Muhamet Deliu) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto