Quantcast

Shitet apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’, Shitje

€ 135.000,00
 • 2117 m
Numri References
RF191335
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Stadiumi Dinamo
Kontakt
0694020500
Titulli
Shitet apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
117 m
Siperfaqa totale
117 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 73 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stadiumi Dinamo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto