Quantcast

SHITET APARTAMENT 4+1+V NE ZONEN E FRESKUT, Shitje

€ 110.000,00
 • 180 m
Numri References
RF349836
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
FRESK
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET APARTAMENT 4+1+V NE ZONEN E FRESKUT
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
180 m
Siperfaqa totale
270 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
4+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
Kati i fundit
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 4+1+VERANDE ne zonen e FRESKUT,prane Restorant Fresku.
Apartamenti kanje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e fundit. ( Kati i 6 )
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar.
Apartamenti eshte i perbere nga 4 DHOMA GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE, 2 TUALETE.
Mund te shihet edhe si mundesi e mire investimi prandaj nxitoni ta beni tuajin.
Siperfaqja eshte 270m2 nga te cilat 90m2 jane VERANDE me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 110.000 euro.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 102 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, FRESK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto