Quantcast

SHITET APARTAMENT + GARAZH, KOMPLEKSI KONTAKT, Shitje

€ 77.000,00
 • 161 m
Numri References
RF535087
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Artan Lenja
Kontakt
0697022840
Titulli
SHITET APARTAMENT + GARAZH, KOMPLEKSI KONTAKT
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
61 m
Siperfaqa totale
61 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2016
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament + garazh tek kompleksi Kontakt, ish klubi Partizani Rr. Artan Lenja, Tirane. Shiten per vetem 77.000 €. Nder komplekset me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes. Per me shume informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 353 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Artan Lenja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto