Quantcast

Shitet apartament garsonier, Shitje

€ 41.000,00
 • 145 m
Numri References
RF883645
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Emin Harizaj
Kontakt
0692060460
Titulli
Shitet apartament garsonier
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
45 m
Siperfaqa totale
45 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament garsonier ne rrugen “Emin Harizaj”, tek fusha “Ali Demi”. Apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne sallon ndjenje me ambjent gatimi te perfshire, ambjent fjetje, tualetin dhe ballkon. Aktualisht po kryhen punimet permbyllese dhe shume shpejt e gjithe godina do te jete gati per banim.

Karakteristikat e apartamentit:

• Apartamenti nr. 6
• Siperfaqe-45 m2
• Hapesira- 0+1
• Kati-1 banim
• Ashensor-Po
• Cmimi- 41000 Euro

Per me shume informacion apo per te pare nga afer apartamentin ju lutemi telefononi ne: 0692060460
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 232 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Emin Harizaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto