Shitet apartament i mobiluar /tek 5- maji, Shitje, Tirana

€ 58.000
  • 180 m
Numri References
RF153053
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
5 maji
Titulli
Shitet apartament i mobiluar /tek 5- maji
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament tek rruga 5 maji . Perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje dhe 1 tualet . Eshte i paisur me dokumenta te rregullta pronesie .Apartamenti shitet i mobiluar . siperfaqia : 80m2 kati : 6 cmimi : 58000 euro Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 410 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, 5 maji ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto