SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 NE FRESK..., Shitje, Tirana

€ 42.000
 • 105 m
Numri References
RF671940
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
fresku, rruga e thesarit
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 NE FRESK...
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne zonen e Freskut, rruga e thesarit,..Shitet apartament 2+1 siperfaqe 105 m2 ne proces hipotekimi...Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, me nje pozicionim te mire dhe planimetri te rregullt...Shitet me nje cmim shume poshte ne krahasim me zonen perreth pasi eshte kleringu i cili zbret me shume ne cmim se cdo klering tjeter, vetem per 42.000 euro i PADISKUTUESHEM ME LIKUJDIM TOTAL

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • intresim

  eshte pallat I ri apo egzistues
  riza_22 tocilla / 14.07.2018 01:10
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, fresku, rruga e thesarit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto