Shitet apartament me hipoteke / ne yzberisht, Shitje, Tirana

€ 53.500
 • 190 m
Numri References
RF146811
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
yzberisht
Titulli
Shitet apartament me hipoteke / ne yzberisht
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 594
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
9
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1996
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament ne yzberisht .Perbehet nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet dhe 2 ballkone . Si apartament ka dhe 1 garazhd . Eshte i paisur me dokumente te rregullta pronesie . siperfaqia : 90 + m2 kati : 9 cmimi : 53500 Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 682 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, yzberisht ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto