Quantcast

SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE, Shitje

€ 50.000,00
 • 21 m
Numri References
RF807216
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Albania
Shteti Level 2
Albania
Adresa
lushnje
Kontakt
0697032241
Titulli
SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
143 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2017
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banimi, me ashensor, pallat cilësor me shërbim administrimi të rregullt. Organizohet në 4 dhoma korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone. Çmimi i shitjes është 50 000 €/Total.
????Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2241
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 48 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Albania, Albania, lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto