Quantcast

SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE, Shitje

€ 45.000,00
 • 71 m
Numri References
RF145397
Lokaliteti
Adresa
KONGRESI ,LUSHNJE
Kontakt
0697022839
Titulli
SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 45.000,00
Siperfaqa
71 m
Siperfaqa totale
71 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1996
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 në lagjen Kongresi, Lushnje.
Sipërfaqa është 71 m² e organizuar në: 3 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të rregullt.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet me çmimin 45 000 €/ total.
Për më shumë informacion na kontaktoni 069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 119 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (KONGRESI ,LUSHNJE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto