Shitet apartament në Unaze te re te Astiri, Shitje, Tirana

€ 74.327
  • 135.14 ft
Numri References
RF195668
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Unaza e Re
Titulli
Shitet apartament në Unaze te re te Astiri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550
Siperfaqa
135.14 ft
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament në Unaze te re te Astiri
Apartamenti ndodhet në brez te parë në një ndërtim shumë cilësor dhe një pallat ndër më të bukurit në zonë.
Sipërfaqja prej 135.14 m2 ndahet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor, garderobe dhe verandë.
Apartamenti ka punime cilësore.
Ndodhet në katin e dytë të pallatit.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 550 euro/m2
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim
  • 651 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto