Quantcast

Shitet apartament2+1 78m2 tek Zogu i Zi 67000Euro!, Shitje

€ 67.000,00
 • 78 m
Numri References
RF119769
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Zogi i Zi
Kontakt
0683212245
Titulli
Shitet apartament2+1 78m2 tek Zogu i Zi 67000Euro!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
78 m
Siperfaqa totale
78 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 78m2 tek Zogu i Zi me hipoteke 67000 Euro ! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne zonen e Zogut te Zi tek fillimi i rruges se Durresit dhe ka nje hapesire prej 78m2, te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet, nje depo te vogel, nje ambient gatimi si dhe dy ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, shitet edhe me kredi. Ka orientim jug lindje, ndricim natyral. Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 164 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Zogi i Zi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto