Shitet apartamenti 2+1, Shitje

€ 88.000,00
 • 1122 m
Numri References
RF128670
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Kontakt
00355695673900
Titulli
Shitet apartamenti 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
122 m
Siperfaqa totale
122 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Kongresi i Manastirit”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 122m2. Organizohet në një ambient më vete ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 2 ballkone dhe 1 koridor Apartamenti ndodhet në katin e 4, të një godine 7 katshe banim shërbim.Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar Veri-Perëndim. I pamobiluar. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 721€/m2. Çmimi total 88.000€

Per me shume informacion kontaktoni: 00355695673900
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 318 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto