SHITET APARTAMENTI ME PERFEKT ME CMIM OKAZION, Shitje

€ 68.400,00
 • 95 m
Numri References
RF176228
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga 5 maji
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET APARTAMENTI ME PERFEKT ME CMIM OKAZION
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Okazion ne nje nga zonat me te preferuara me te gjitha bizneset afer...Tek rruga 5 maji ne nje pallat super cilesor , shitet apartamenti me perfekt 2+1 , siperfaqe 95 m2 me hipotek.Apartamenti ka nje planimetri te shkelqyer , me ndarje perfekte brenda dhe hapesira te bollshme , 2 tualete me dritare , punime cilesore si ne apartament ashtu edhe ne pallat.Cmimi vetem per 720 euro/m2 ne total 68.400 euro


Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1328 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga 5 maji) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto