Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, Shitje

€ 67.000,00
 • 161 m
Numri References
RF864795
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kopshti Zoologjik (Rr. Peti)
Kontakt
0692238499
Titulli
Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
61 m
Siperfaqa totale
61 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti| Shume Qetesi dhe larg Zhurmave| me Orientim te mire- Perendim | me Parket, me Ballkon, 1 Kondicioner | Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Pajisje Elektroshtepiake Cilesore | Kundrabufe Druri me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1032

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 ballkon
- 1 korridor

- Sip e apartamentit: 61 m2 (55.4 m2 neto )

Karakteristika:

- Pallat i ri i vitit 2009 ( pallat shume cilesor)
- PARKET
- Ashensor
- KONDICIONER/ 1 KONDICIONER
- Kondicionera Ekonomike Inverter" Beko"
- Pajisjet te kompletuar
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Perendim

- Lagje e qete Te shtreses se larte
- Lagje e sigurte se survejuar me.kamera

- Mobilim Druri
- Sallon i Madh
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Pianure + Aspirator
- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore
- Facilietet afer te gjitha ( supermarket lokale, liqeni, dyqane)
- Shume e aksesueshme dhe me dalje direkt ne autostrade
- Akses me Transport publik

Cmimi: 67,000 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 122 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kopshti Zoologjik (Rr. Peti) ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto