Quantcast

Shitet dubleks në e "Dibrës", Shitje

€ 200.000,00
 • 2156 m
Numri References
RF167871
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Dibres
Kontakt
0694615510
Titulli
Shitet dubleks në e "Dibrës"
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 128,00
Siperfaqa
156 m
Siperfaqa totale
168 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Duplex
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2010
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet duplex në rrugen e “Dibrës”
Duplexi ka një sipërfaqe totale prej 168 m2 bruto dhe siperfaqe neto 156 m2

Kati i parë organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tualet dhe dy ballkone te vogla
Kati i dytë përbëhet nga dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone te vogla dhe nje studio e hapur, e cila mund te pershtatet dhe per dhome gjumi.
Duplexi ka punime shumë cilësore me mobilim të stilit klasik me elemente të barokut, punime druri arre te shume mobiljeve.
Apartamenti shitet me te gjitha gjerat, pervec orendive personale, si piano.
Është i pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje.
Ndodhet në katin e nëntë dhe dhjetë të një ndërtimi të ri dhe ka dy hyrje - dalje me dyer te vecuara ne secilin kat që jep mundësi ndarje ne dy apartamente.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me te gjitha sherbimet e duhura, ne lidhje me rruge kryesore si rruga e "Dibres", "Selvia", "Pazari Ri", "Siri Kodra" etj. Disponon dhe garazhin brenda godines se banimit i cili nuk perfshihet ne cmim.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 200.000 euro

https://www.eliteproperties.al/property/2642/shitet-duplex-pran%C3%AB-n%C3%AB-rr-e-dibr%C3%ABs?type=For%20sale
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1070 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto