Shitet dublex te Misto Mame, Shitje

€ 76.200,00
 • 2111 m
Numri References
RF694468
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0697264350
Titulli
Shitet dublex te Misto Mame
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 600,00
Siperfaqa
111 m
Siperfaqa totale
127 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet dublex i tipit apartament te Misto Mame me hipoteke.
Apartamenti eshte i mire mobiluar ka 2 tualete dhe ballkon
Ka nje siperfaqe prej 127m2 e cila perfshin katin e 7-te dhe te 8-te
te nje ndertese shume te mire te pasur me ashensore.
Cmimi 600euro/m2 . Kontakto 0697264350. Ju mirepresim.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1331 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto