Quantcast

Shitet garsoniere me verande, Unaza e Re, Shitje

€ 38.900,00
 • 40.05 m
Numri References
RF201356
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Unaza e Re
Kontakt
0693590303
Titulli
Shitet garsoniere me verande, Unaza e Re
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 570,00
Siperfaqa
40.05 m
Siperfaqa totale
96.6 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Shtepi
Gjendja
E Re
Kati
7
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet garsoniere 40.05 meter katror. Cmimi per meter katror 570 euro i diskutueshem.Garsonieria ka dhe verand 56.55 meter katror e cila jepet me gjysem cmimi pra 280 euro per meter katror. Punimet teper cilesore, kati 7 me hipotek.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1606 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto