Quantcast

Shitet hyrje 2+1,Kodra e Diellit 2, Shitje

€ 79.000,00
 • 88 m
Numri References
RF150599
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kodra e Diellit
Kontakt
0694030502
Titulli
Shitet hyrje 2+1,Kodra e Diellit 2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
88 m
Siperfaqa totale
88 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament kleringu 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartament me nje siperfaqe 88 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 79.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 404 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kodra e Diellit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto