Quantcast

Shitet | Kapanon 1200 m2, 260000 euro ne Sauk!, Shitje

€ 260.000,00
 • 1200 m
Numri References
RF139963
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Sauk
Kontakt
0695562905
Titulli
Shitet | Kapanon 1200 m2, 260000 euro ne Sauk!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
1200 m
Siperfaqa totale
1200 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Ambient Biznesi
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Kapanon 1200 m2, 260000 euro ne Sauk! Ambienti eshte i organizuar si magazine, me nje hapesire ndertimi prej 440m2 si dhe 1 tualet, pjesa tjeter eshte ne dispozicion per parkimin e makinerive. Ambienti ka linja trefazore dhe kanalizime, eshte ne lartesine 4m dhe mund te perdoren makineri. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, dhe aktualisht e dhene me qera 1000 euro/ muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 139 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Sauk) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto