Shitet ose kembehet apartament 1+1, Shitje

€ 54.000,00
 • 166 m
Numri References
RF197899
Lokaliteti
Kontakt
0682386470
Titulli
Shitet ose kembehet apartament 1+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
66 m
Siperfaqa totale
66 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet ose këmbehet (për arsye zgjerimi) apartament 1+1, në rrugën “Karl Gega”, tek stacioni i trenit, kati i parë, 67m2, pallat ekzistues, i rinovuar me hipotekë dhe rivlerësim, 900m nga sheshi Skënderbej. Me planin e ri të zhvillimit të zonës është i kthyeshëm edhe në dy dyqane, pasi instalimet dhe shkarkimet i ka parapërgatitura. Çmimi 54.000€, ose këmbehet me apartament 2+1, në një rreze 500 m nga 9 katëshet (duke shtuar edhe diferencën). Cel: 068 2386470
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 332 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto