Quantcast

Shitet papafingo te Liqeni i Thate, Shitje

€ 330.000,00
 • 2360 m
Numri References
RF970621
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0697264350
Titulli
Shitet papafingo te Liqeni i Thate
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 916,00
Siperfaqa
360 m
Siperfaqa totale
360 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet papafingo te Liqeni i Thate
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Ka siperfaqe prej 360 m2 ne te cilen organizohen 3 dhoma gjumi , 1 holl, kuzhina e mobiluar, Dhome oxhaku
ballkon per barbecue, lavanteri 1,tualete 2, depo 1
Veranda nga perpara qe ofron nje pamje mjaft te bukur te te gjithe Tiranes dhe liqenit artificial.
Eshte i pasur me panel diellor dhe ngrohje me kaldaja dhe kondicioner

Cmimi 330000 euro , Kontakto 0697264350, Ju mirepresim.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1641 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Liqeni i Thate) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto