Quantcast

Shitet shtëpi private 2- katëshe tek "Besim A, Shitje

€ 180.000,00
 • 2213 m
Numri References
RF172982
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0696092993
Titulli
Shitet shtëpi private 2- katëshe tek "Besim A
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 600,00
Siperfaqa
213 m
Siperfaqa totale
235 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Vila
Tipi
4+1
Gjendja
E Perdorur
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet shtëpi private 2- katëshe në Rrugën " Besim Alla", Misto Mame
Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 235.4 m2 dhe 213 m2 truall i gjithi, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.
Kati përdhe ka një sipërfaqe 102.9 m2 i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te përbashkët, dy dhoma gumi, një matriomaniale dhe ajo e fëmijeve, një tualet, korridor dhe një garazh me qepen.
Kati I parë ka një sipërfaqe 132.5 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi I vecuar, dy dhoma gumi, një matriomaniale dhe ajo e fëmijeve, një tualete, korridor dhe ballkon rreth e rrotull shtëpisë.
Apartamenti ka sistem ujesjellesi te rregullt, dhe në oborr mund të parkohen 2-3 makina.
Vila është i pajisur me certifikate pronësie.
Cmimi 600 euro/m2
Total 180 000 euro.

https://www.eliteproperties.al/property/3067/shitet-sht%C3%ABpi-private-2-kat%C3%ABshe-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-besim-alla-misto-mame?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 513 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto