Quantcast

Shitet shtepi private tek Shkolla e Bashkuar 180m2, Shitje

Lek 12.600.000,00
 • 1180 m
Numri References
RF191063
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Myslym Alla
Kontakt
0693587581
Titulli
Shitet shtepi private tek Shkolla e Bashkuar 180m2
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
Lek 70.000,00
Siperfaqa
180 m
Siperfaqa totale
180 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Shtepi
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet shtepi private 1 kateshe tek Shkolla e Bashkuar ,Rruga Myslym Alla . Me nje siperfaqe 180 m2 e organizuar ne 3 dhoma ,1 kuzhine ,1 tualet dhe verande jashte me hapesire te bollshme . Shitet bosh dhe eshte e pajisur me hipoteke .
Cmimi : 70000 Leke/M2
Per me shume detaje mbi pronen mos hezitoni te na kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 94 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Myslym Alla ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto