SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 KOPSHTI BOTANIK, Shitje, Tirana

€ 122.000
 • 128 m
Numri References
RF409106
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
kopshti botanik
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 KOPSHTI BOTANIK
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
128 m
Siperfaqa totale
128 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Mbi kopshtin botanik, me nje super pamje...Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale 128 m2, i kompletuar me
cdo gje dhe mjaft cilesore.Apartamenti ka ndarje perfekte me dy tualete (njera me dritare), dy ballkone te medha, dy dhoma gjumi dhe sallon goxha te madh.Shitet per 122,000 euro


Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 736 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, kopshti botanik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto